Dawno nie pisałam, ale całkiem straciłam poczucie czasu. Na szczęście teraz jest lepiej. Ja aktualnie ucze się biologii, jutro prawdopodobnie czeka nas mikołajkowa kartkówka.
Jutro w Łodzi koncert Rihanny, na który jedzie moja przyjaciółka z tej oto okazji chce Ci życzyć dobrej zabawy, której szczerze Ci zazdroszczę jak cholera! Ale miałaś okazję odczuć to już.. nawet od wakacji ;P Ostatnio dużo się dzieje, piszę dużo nowych piosenek lecz niektóe z nich są zbyt osobiste żebym mogła je nagrać. W 2012 roku w styczniu na WOŚP prawdopodobnie będe miała okazję drugi raz wystapić w Poznaniu w następnych notkach odpiszę wszystko o ile plany dojdą do skutku i taką mam nadzieję! w sobotę w Wągrowcu odbyło sie spotkanie w hotelu "Pietrak" do odebrania nagród za oddawanie krwi w którym uczestniczyłam, mianowicie podawałam do wręczania nagrody. :) Po uroczystości była część najlepsza - "fontanna gorącej czekolady" mówię Wam, coś pysznego! ;P Najbliższy tydzień też zapowiada się ciekawie.
Od paru dni na YOUTUBE ukazała się moja nowa piosenka, zachęcam do skomentowania i odsłuchania jej:
a co słychać u Was? Czekam na wiadomości :)
Tutaj kilka zdjęć z sesji z zeszłego tygodnia:




swietna bluzka gdzie mozna taka dostac??
OdpowiedzUsuń< 3333333
OdpowiedzUsuńbluzkę kupiłam na allegro.
OdpowiedzUsuńBARDZO ŁADNIE WYCHODZISZ NA ZDJĘCIACH
OdpowiedzUsuńA KTO CI ROBIŁ ZDJĘCIA ??
OdpowiedzUsuńmoja siostra
Usuńdziekuję :)
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
Usuń