czwartek, 22 września 2011

Mam czasem taką ochotę na głębokie przemyślenia. Nie mogę zrozumieć ludzi.. dlaczego są tak wzajemnie od siebie zależni w sprawach osobistych do których osoba trzecia wgl nie powinna sie wtrącać a już wgl rozkazywać. Byłabym w stanie zrozumieć wszystko, ale nie to. 

 Kilka zdjęć z czerwca :)






uwielbiam nową piosenkę AVERY
wpadająca w ucho! 

Zapraszam na mojego FBL http://www.photoblog.pl/unremitting

MYSPACE:


jakieś pytania? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz