Mam czasem taką ochotę na głębokie przemyślenia. Nie mogę zrozumieć ludzi.. dlaczego są tak wzajemnie od siebie zależni w sprawach osobistych do których osoba trzecia wgl nie powinna sie wtrącać a już wgl rozkazywać. Byłabym w stanie zrozumieć wszystko, ale nie to.
Kilka zdjęć z czerwca :)
uwielbiam nową piosenkę AVERY
wpadająca w ucho!
MYSPACE:
jakieś pytania?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz