Witajcie! Chciałam Was poinformować, że usunęłam wszystkie stare posty na swoim blogu lecz niestety nie moge podać, co było powodem takiego działania.. Chce pokazać w dzisiejszej ( teoretycznie pierwszej) notce kosmetyki do robienia make-up'u, które mogę Wam polecić i których ja używam:
jeśli macie jakieś sugestie chętnie to chętnie poczytam o nich!
Zapraszam na mój MYSPACE
mój FBL:
Macie jakieś pytania?





pomadki Nivea są świetnie zimą najlepiej usta nie pekają nic!!
OdpowiedzUsuń