sobota, 17 września 2011

Witajcie! Chciałam Was poinformować, że usunęłam wszystkie stare posty na swoim blogu lecz niestety nie moge podać, co było powodem takiego działania.. Chce pokazać w dzisiejszej ( teoretycznie pierwszej) notce kosmetyki do robienia make-up'u, które mogę Wam polecić i których ja używam:






jeśli macie jakieś sugestie chętnie to chętnie poczytam o nich!


Zapraszam na mój MYSPACE
mój FBL:


Macie jakieś pytania?

1 komentarz:

  1. pomadki Nivea są świetnie zimą najlepiej usta nie pekają nic!!

    OdpowiedzUsuń