piątek, 10 sierpnia 2012

zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia :)























niedziela, 19 lutego 2012

FERIE!

Cześć! Właśnie kończy się pierwszy tydzień moich ferii, byłam już na koncercie Mariny, z A. w kinie na "Big Love" i polecam film! Wczoraj wieczór z A. i chłopakami na wsc i do teraz żałuję, że nie zostałam dłużej;d Dziś z Elizą :) Pozdrawiam moją Martę, która wypoczywa sobie we Włoszech;*
Kilka zdjęć jeszcze w ciemnych włosach, pierwsze po farbowaniu :)

______________________________________________________________________

mój cover

Siemanko ! Mam zaszczyt przedstawić Wam STREET SINGIEL od nowego składu który powstał na lokalnej scenie !!! Grupę stworzyli tacy mc's jak ( Aleks, Damkam, Buba ). Działamy rzecz jasna pod szyldem JACKSON STUDIO !!!! Płyta prawdopodobnie ukaże się pod koniec czerwca tego roku ;) więc czekajcie bo na prawdę WARTO ! Gościnnie w numerze pojawiła się wokalistka Paulina Szulc którą serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wkład !!!! ;) GOLD GROUP SYNKU I JUŻ WIESZ O CO CHODZI NA TEJ SCENIE BREEE! Beat do numery wyprodukował Allrounda ! PODAJ TO DALEJ, WRZUĆ NA SWÓJ PROFIL, UDOSTĘPNIAJ GDZIE SIĘ DA I DAJ CYNKA ZNAJOMYM, ŻE GOLD GROUP WCHODZI MOCNYM BUTEM NA TĄ SCENĘ !!! Numer dedykujemy dla wszystkich dobrych chłopaczyn i dziewczyn z naszych REJONÓW !!!! Pokój ! Jackson Studio 2012 ! Wągrowiec - Skoki Collabo SCENA ROŚNIE W SIŁĘ !

ZAPRASZAM DO SŁUCHANIA!